O nas

To My, ekipa Elfów. Cały Rok dzieci piszą do nas listy. Jak co roku mamy ciężką pracę. Elfy sprawdzają Mikołajową listę - Kto był grzeczny? A kto psocił? Nasi pomocnicy z całego świata czytają listy, pakują prezenty i w końcu sanie Świętego Mikołaja ruszają daleko w śnieżną dal. Wtedy w Mikołajowej chatce nastaje cisza i błogi spokój wigilijnego wieczoru.

 

Elf Iwona
Kocham czytanie, kocham książki, ich zapach i dotyk. Motto życiowe: "Lubię siedzieć – upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny" ;) Prawie optymistka, twardo stąpająca po ziemi :)
Elf Kamila
Jestem mamą 8- letniej uroczej córeczki, która nadal wierzy w św. Mikołaja. Ja też wierzę w magię świąt, dlatego od kilku sezonów uczestniczę w akcji i pomagam spotkać się tym, którzy chcą sprawiać, aby święta były szczególnym czasem, z tymi, którzy tego potrzebują.
Elf Linda
Mama na pełnych obrotach, choć bardziej zdroworozsądkowa niż nadopiekuńcza :) Najważniejsi są dla mnie rodzina i przyjaciele. Ponad wszystko cenię w ludziach szczerość i dotrzymywanie słowa, sama też staram się taka być. Otwarta i uśmiechnięta, lubię ludzi - dlatego zostałam Elfem :)
Elf Magda
Jestem bibliotekarską duszą, ciągle coś czytającą, rozmiłowaną w języku polskim - wiecznie tropię niesforne literówki i uciekające przecinki. Miłośniczka zwiedzania, dobrej muzyki, kotów, łosiów i sów. Analizuję, dociekam, lubię rozmawiać i dyskutować - tylko najwytrwalsi bliscy są w stanie się z tym uporać :)
Elf Milena
Jestem mamą dwóch uroczych chłopców, którzy w przyszłości chcą zostać Elfami -jak mama :) Jestem uzależniona od swojej pracy, podróżowania, Listów do Mikołaja i rozmów z Elfem Lindą. Cieszę się, że mogę pomóc w spełnianiu marzeń i wierzę, że dobro powraca.
Elf Łukasz
Tutejszy Rudolf XXI w., programista cudów wszelakich - rzeczy niemożliwe wykonuję od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni. Uwielbiam wyzwania, nie znoszę rutyny. Jak mawia Elf Linda: "Facet rozwija się do 6. roku życia, później już tylko rośnie" - czuję się ambasadorem tej teorii.