O nas

To My, ekipa Elfów. Cały Rok dzieci piszą do nas listy. Jak co roku mamy ciężką pracę. Elfy sprawdzają Mikołajową listę - Kto był grzeczny? A kto psocił? Nasi pomocnicy z całego świata czytają listy, pakują prezenty i w końcu sanie Świętego Mikołaja ruszają daleko w śnieżną dal. Wtedy w Mikołajowej chatce nastaje cisza i błogi spokój wigilijnego wieczoru.

 

Elf Elwira
Jestem matka wspaniałej córeczki, oprócz bycia matka pracuje. Uwielbiam spacery, zabawy z córeczka. W wolnej chwili nadrabiam zaległości w kinie. Przyjaciele mowią,że za żywiołowość, poczucie humoru oraz silną osobowość.
Elf Iwona
Kocham czytanie, kocham książki, ich zapach i dotyk. Motto życiowe: Lubię siedzieć – upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny ;) Prawie optymistka ;) twardo stąpająca po ziemi :)
Elf Kamila
Jestem mamą 6 letniej uroczej córeczki, która nadal wierzy w św. Mikołaja. Ja też wierzę w magię świąt dlatego od kilku sezonów uczestniczę w Akcji i pomagam spotkać się tym którzy chcą sprawiać aby święta były szczególnym czasem z tymi którzy tego potrzebują.
Elf Linda
Mama na pełnych obrotach, ale jak mówią moi przyjaciele, na szczęście nie mam w sobie nic z nadopiekuńczej matki Polki Najważniejsza dla mnie to rodzina i przyjaciele. Ponad wszystko cenię w ludziach szczerość i dotrzymywanie słowa! A o wadach nie będziemy mówić ;)
Elf Milena
Piszą o mnie już w elementarzu pierwszoklasisty pod literką M - Milena lata na miotle :) Jak przystało na czarownicę ze świętokrzyskiego :) Nawet Baba Jaga (dobra) może być Elfem i dzięki swej miotle dolecieć do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
Elf Łukasz
Tutejszy Rudolf XXI w., programista cudów wszelakich, rzeczy niemożliwe wykonuję od ręki na cuda trzeba poczekać kilka dni. Uwielbiam wyzwania, nie znoszę rutyny. Jak mawia Elf Linda 'facet rozwija się do 6go roku życia później już tylko rośnie' - czuje się ambasadorem tej teorii.