Podziękowania

Kamila (32 lat)

Kochany darczyńco, z całego serca pragnę podziękować za uśmiechy na twarzy moich dzieci dzięki Tobie. Ich radość zarówno jak i moja bezcenna. Dziękuję za wszystko

ID: #44936 2019-10-03 Rogoźno

Ewa (26 lat)

Witam. Baaardzo dziękujemy za prezenty. Dzieci bawią się do tej pory

ID: #44916 2019-08-30 Myślibórz

Oliwia (26 lat)

Przepraszam,że dopiero teraz piszemy, wiem że trochę późno ale tyle się działo, mieliśmy problemy, już się uspokoiło i z całego serca chciałabym podziękować w swoim imieniu i Kubusia i jego mamy Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom za tak piękny prezent. Panie Macieju i Pani Kingo, z Jakubem 8lat i Julką 1roczek. Przepraszam że tak dokładnie piszę ale chcielibyśmy aby Państwo wiedzieli że to Wam właśnie dziękujemy za ogrom serca włożone w paczkę dla Kubusia. Kuba szaleje do tej pory z samolotem, słodkości zniknęły w mgnieniu oka. Mamy nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia były dla Państwa cudownym czasem. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Życzymy z całego serducha aby to dobro wróciło do Was podwójnie. Cała nasza trójka dziękuje za pomoc, piękny gest, i tyle miłości. Bardzo rzadko zdarza się, aby ktoś pomógł innemu, nawet znajomym, a co dopiero ludziom których się nie zna. Łzy napływają do oczu, nawet pisząc to podziękowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję, ze nadchodzące święta przyniosą Wam dużo radości. Zdrowia dla całej rodziny. Dziękujemy dziękujemy dziękujemy.

ID: #44909 2019-03-10 sulechów

Joanna (34 lat)

Witam serdecznie Sw.Mikołaju,przepraszam że tak bardzo późno,ale tak dużo się działo przez ten czas że nie miałam jak napisać.Moje dzieci są przeszczęśliwe z otrzymanych prezentów, córka w bluzie chodziłaby cały czas,jak się okazało to jej ulubiona firma.P.Aniu jest Pani Aniołem, serdecznie dziękuję w imieniu swoim i dzieci,oby dobro i zdrowie nigdy Panią nie opuściło, pozdrawiam serdecznie Asia

ID: #44908 2019-03-02 Rzeszów

Małgorzata (1 lat)

Bardzo dziękujemy za prezent świąteczny. Gosia jest bardzo szczęśliwa, i uwieliba rzeczy, które dostała od Mikołaja

ID: #44904 2019-01-31 Szczecin

Paulina (7 lat)

Witam serdecznie. Najmocniej przepraszam, że dopiero po tak długim czasie się odzywam. Jestem mamą Maksa. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i jego za tegoroczny cudowny prezent, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Móc widzieć w Święta taką radość na twarzy swojego dziecka to najpiękniejszy prezent jaki ja mogłam dostać. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJEMY. Życzymy cudownego roku 2019, dużo radości i zdrowia na co dzień. Maks z rodziną

ID: #44903 2019-01-27 Olsztyn

Agnieszka (23 lat)

Przepraszam że dopiero teraz ale bardzo chciałam podziękować w imieniu moich dzieci za prezent dla nich.
Pomimo wszystkiego co przez ostatni czas się u nas działo udało się sprawić uśmiech na twarzach moich córek za co z całego serca dziękuję.

ID: #44902 2019-01-24 Ruda Śląska

Katarzyna (22 lat)

Przepraszam,że dopiero teraz ale z całego serca chciałabym podziękować w swoim imieniu i moich dzieci Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom za tak piękny prezent A Przede wszystkim za piękny dar i wspaniałe serce które zostało w to włożone. Córeczka która jest najstarsza była wniebowzieta zabawkami A ubranka pasują na nią idealnie. Synek przyszedł na świat dużo po terminie niestety ale ubranka też leżą na nim idealnie. Serdecznie jeszcze raz bardzo dziękujemy. Szczególnie ja, gdyż mi jako matce bardzo to pomogło i ułatwiło codzienne życie, gdyż pampersy które dostaliśmy bardzo nas uratowały przed świętami akurat wtedy jak miałam ostatnie pieniążki które poszły na leki bo corka była chora A nie mieliśmy właśnie już wtedy pampersow. W każdym bądź razie jeszcze raz bardzo dziękuję. Niech to dobro które ja od Was dostałam wróci do Was z podwójną siłą.

ID: #44900 2019-01-24 Twardorzeczka

Zuzia (13 lat)

Serdecznie dziękuję pani Marcie z Ciechanowa za bardzo ciekawe książki oraz inne upominki i słodycze.Bardzo się ucieszyłam,był nawet upominek dla mojego pieska Cerberka.Pozdrawiam gorąco Zuzia.

ID: #44899 2019-01-24 skępe

OLIWIER (4 lat)

Chciałabym podziękować w imieniu Oliwiera i Antosia, Pani Marcie z Ciechanowa. Dzięki Pani na twarzach moich dzieci pojawił się uśmiech, a w moich oczach zakrecila się lza. Dziękujemy za paczkę, która Pani przygotowała.
Słowa nie wyraża jak bardzo jesteśmy szczęśliwi.
Dobro wraca

ID: #44895 2019-01-19 Kraków

Katarzyna (26 lat)

Witamy Swiety Mikolaju dziekujemy za ten szczegolny gest prezent dał synkowi duzo radosci i szczescia.Serdecznie dziekujemy za ten szczegolny drobiazg.Pozdrawiam Bartosz wraz z rodzicami

ID: #44894 2019-01-18 Chamsk

Łukasz (9 lat)

Bardzo serdecznie dziękuję wraz z całą moja rodzina za cudowne prezenty. Była to dla nas naprawdę ogromna niespodzianka. Panie Jerzy nasz święty Mikołaju życzymy Tobie i Twojej rodzinie duzooo zdrowia i wszystkiego co najlepsze ....bo dobro powraca......Pozdrawiam Łukasz z rodzinką.

ID: #44893 2019-01-17 Grudziadz

Bartek (11 lat)

Bardzo mocno dziękuję Pani Joli z Kołobrzegu za fajną niespodziankę dla mnie i mojego rodzeństwa. Ale byłem zdziwiony.List czytalem i bardzo byłem ucieszony z napisanych słów od Pani. Wszystko naprawdę fajne. A gra i książka naprawdę super dla mnie. Dziekujemy wszyscy

ID: #44890 2019-01-16 Kraków

Katarzyna (35 lat)

Witam, bardzo serdecznie pragnę podziękować Pani Kasi, ktora byla Naszym Mikolajem i odwiedziła Nas w domu przed samymi Świętami. Dzieciaczki byly bardzo szczęśliwe, usmiechniete i za to jestem Pani bardzo wdzięczna. Usmiech na twarzy moich Sloneczek to najlepszy prezent jaki otrzymalam. Prezenty byly super, corcia do tej pory bardzo cieplo Panią wspomina i pozdrawia, a pieska przytula codziennie i nie rozstaje się z nim. Życzę Pani wszystkiego najleprzego, aby dobro jakie Pani daje innym wrocilo i zostalo na zawsze. Dziękuję również organizatorom i pomyslodawcom listydomikolaja.org za pomoc ludziom w potrzebie jesteście Wielcy. Dobro istnieje, dziękuję.

ID: #44889 2019-01-15 Lublin

Inez (11 lat)

Witaj Mikołaju, który za pośrednictwem PANI MARTY z CIECHANOWA przysłałeś mi i Pepsiemu prezenty . Bardzo, bardzo dziękuję... Jestem naprawdę wzruszona, zaskoczona i szalenie szczęśliwa ... Prezenty są cudowne. Pani Marto życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia i spełnienia marzeń . Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.

ID: #44888 2019-01-14 Bytom